BenKadıköy 1.3 (Android)

BenKadıköy

1.3
BenKadıköy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BenKadıköy, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz, Kadıköy'de yaşayanlar için tasarlanmış bir etkinlik uygulamasıdır.

BenKadıköy, sade tasarımı ve zengin içeriğiyle İstanbul/Kadıköy'de bulunan her şeye ulaşabileceğiniz bir etkinlik uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden kullanabileceğiniz uygulama sayesinde, kendinizi konser etkinliklerinden tarihi mekanlara kadar geniş yelpazede hizmet veren bir bilgi hazinesinin içinde bulacaksınız. Gidip görmek istediğiniz her şeyi içerisinde barındıran Ben Kadıköy'e dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Türkiye'nin güzide şehri İstanbul'a bir seyahat planınız var ve Kadıköy'e uğramadan ayrılmak istemiyorsunuz. Eğer orada yaşayan biri değilseniz BenKadıköy uygulaması fazlasıyla işinize yarayacaktır. Konser, tiyatro oyunu, çocuk tiyatro oyunu, sergi, opera, bale, atölye çalışmaları, film gösterimleri, stand up, kültür merkezi etkinlikleri, seminer, söyleşi ve festivallere ulaşabileceğiniz BenKadıköy'de her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Diğer yandan "Kadıköylemek" bölümünde Kadıköy'e gittiğinizde denemeniz gerekenlere dair önerilere de bakmadan geçmeyin.

BenKadıköy Özellikleri

  • Gerçekleşen/Gerçekleşecek etkinlik bilgileri
  • En yakın mekanların bilgileri ve yorumları
  • Sinema salonları
  • Kültür merkezleri ve etkinlikler
  • Evden kaçış oyunları

Eğer iyi bir rehber uygulaması arıyorsanız BenKadıköy'ü ücretsiz indirebilirsiniz. Denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR