BeyondPod 3.3.68 (Android)

BeyondPod

BeyondPod
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz podcast uygulamasıdır.

BeyondPod, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir podcast yöneticisi ve RSS kaynak takibi uygulamasıdır. Dünyanın her yerinden binlerce ses ve video yayını keşfetmenizi sağlayacak olan bu uygulamayı seveceksiniz.

Podcast dinlemek bildiğiniz gibi bazılarının çok sevdiği boş vakit aktivitelerinden birisidir. İşten eve giderken, otobüste, trende, metroda hem bir şeyler öğrenmenizi sağlayacak hem de sizi eğlendirecek faydalı bir aktivite olduğunu söylemek de mümkün.

Bu uygulama ile de podcast yayınlarınızı kolayca yönetebilirsiniz. İçeriğinizi çevrimiçi ya da çevrimdışı bir şekilde dinleyebilir, dinleme listelerinizi kendi zevkinize ve tercihlerinize göre kolayca ayarlayabilirsiniz.

Yeni içerikler indirirken eskilerini de bir yandan dinleme şansına sahipsiniz. Ayrıca içerisindeki gömülü oynatıcı sayesinde indirdiğiniz podcastleri kolayca dinleyebilirsiniz. Akıllı oynatma listesi özelliği sayesinde sizin dinleme alışkanlıklarınıza göre otomatik dinleme listeleri de yaratır.

Pek çok faydalı özelliğe sahip olan bu uygulama ile podcastlerinizi yönetmek çok kolay ve hızlı. Eğer siz de bu amaçla kullanmak üzere bir uygulama arıyorsanız, BeyondPod'u indirip kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR