Bezircle 1.2.0 (Android)

Bezircle

Bezircle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bezircle özellikle kalabalık arkadaş gruplarıyla oynamak için tasarlanmış son derece keyifli bir oyundur.

Bezircle iOS versiyonunun tersine Android için tamamen ücretsiz olarak sunulan bir oyun. Son derece keyifli dinamiklere saihp olan Bezircle özellike çoklu oyuncu modunda oyunseverlere eğlenceli dakikalar yaşatabilecek özelliklere sahip.

Oyundaki amacımız ekranda bulunan tüm daireleri ele geçirmek. Bunu başarmak için kontrol ettiğimiz yaratık ile dairelerin etrafında tam tur atmamız gerekiyor. Tam tur attıktan sonra o daire bizim oluyor ve en fazla daireye sahip olan oyuncu galip oluyor. Rakibi yenebilmek için son derece hızlı reflekslere ve karar verme yeteneğine sahip olmamız gerekiyor.

Eğer çoklu oyuncu modunda oynamak istemezseniz tekli oyuncu modunda sizleri 50 farklı bölüm bekliyor. Basit bir yapıya sahip olmasına rağmen eğlence dozu yüksek olan Bezircle'da çok sayıda power-up ve güçlendirici de bulunuyor. Bunları toplayarak rakibinize karşı avantaj elde edebiliyorsunuz. Sekiz farklı karakterden dilediğiniz seçip oyuna başlayabilirsiniz.

Arkadaş ortamlarınızda oynayıp keyif alabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Bezircle'ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR