BHD

BHD
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

 • TOPLAM İNDİRME

  4,972

 • ÜRETİCİ

  Fobito

BHD, Android cihazlarınızın ana ekranında kullanabileceğiniz yüzlerce yüksek kaliteli ve HD duvar kağıdı bulabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

BHD, Android cihaz sahiplerinin etkileyici ve farklı duvar kağıtları keşfedebileceği yeni ve ücretsiz bir duvar kağıdı uygulamasıdır.

Sade ve modern tasarımı ile göze çarpan uygulamanın kullanımı oldukça basit. Giriş ekranı üzerinden başlayarak birbirinden güzel duvar kağıtları arasında gezinti yapabilir ve kendi zevkinize en uygun olanı bularak kolayca duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz.

Uygulamanın ana ekranındayken parmağınızı soldan sağa soğru kaydırarak açacağınız menü üzerinden yeniler, popülerler, kategoriler, favoriler ve geçmiş bölümlerine erişebiliyorsunuz. Günlük olarak eklenen yeni duvar kağıtlarına yeniler menüsünden, beğenerek yıldız verdiğiniz duvar kağıtlarına favoriler bölümünden ve diğer kullanıcılar tarafından beğenilerek oylanmış popüler duvar kağıtlarına ise popülerler bölümünden ulaşabiliyorsunuz. Geçmiş bölümünde daha önce beğenerek kullandığınız duvar kağıtları yer almaktadır. Böylelikle geçmişte kullandığınız tüm duvar kağıtlarınızı ileride tekrar kullanabilirsiniz. Kategoriler ise kullanıcıların ilgisini en çok çekecek menü diyebilirim. Çünkü direkt olarak ilginizi çeken alanlara girerek tamamen istediğiniz duvar kağıtlarına daha rahat ulaşabilirsiniz. Bunun dışında uygulamanın sağ üstündeki arama çubuğunu kullanarak isme veya kategoriye göre aramalar gerçekleştirerek de istediğiniz duvar kağıtlarını bulabilirsiniz.

Uygulama üzerinde beğenmiş olduğunuz duvar kağıtlarının üzerine dokunarak, resimlere özel ekranın alt kısmında bulunan duvar kağıdı olarak ayarla yada indir seçeneklerini kullanabilirsiniz. Ayrıca buradaki yıldızı işaretleyerek duvar kağıdını favorilerinize de eklemek mümkün.

Android telefon ve tabletlerinizin ekranında her gün farklı bir duvar kağıdı kullanabilmenizi sağlayabilecek olan uygulama, özellikle cihazlarını kişiselleştirmeyi sevenlerin beğenisini kazanacaktır. Kendi zevklerinize ve beğenilerinize en uygun duvar kağıtlarını kullanarak gün içerisinde belki de en çok zaman geçirdiğimiz cihazlar olan akıllı telefon ve tabletlerinizin ekranlarını süsleyebilirsiniz.

Özellikler:

 • Özel olarak seçilmiş yüzlerce HD duvar kağıdı
 • Düzenli olarak yeni duvar kağıtları eklenmesi
 • Kullanımı kolay
 • Duvar kağıtlarını SD karta kaydedebilme
 • Duvar kağıtlarını hızlıca indirme
 • Farklı duvar kağıdı kategoriler
 • Tamamen ücretsiz ve kulanıcı dostu

BHD, Backgrounds HD yani ''HD arkaplanlar''ın kısaltmasıdır. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulamayı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR