BIGO

BIGO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BIGO ile yabancı ülkelerde ikamet eden arkadaşlarınız ve yakınlarınızla ücretsiz olarak iletişim kurabilirsiniz.

BIGO isimli bu Android uygulaması ile farklı şehirlerde ve ülkelerde yaşayan arkadaşlarınızla ve yakınlarınızla ücretsiz olarak iletişim kurabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde aralarında Meksika, Amerika, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Endonezya ve Malezya gibi ülkelerin de bulunduğu 220 ülkeyle ücretsiz olarak iletişim kurabilirsiniz.

Uygulama sayesinde 3G/4G üzerinden ücretsiz görüşmeler gerçekleştirebilir ve arkadaşlarınıza mesaj gönderebilirsiniz. BIGO'da mesajlarınız içerisinde kullanılmak üzere tasarlanmış onlarca farklı duygusal ifade bulunmakta. Bunlar ıkullanarak hem mesajlarınızı daha ilgi çekici hale getirebilir hem de duygu ve düşüncelerinizi daha rahat bir şekilde açıklayabilirsiniz.

Mesajlaşma ve telefon görüşmesi haricinde BIGO ile video görüşmeleri de yapabilirsiniz. Tüm görüşmeler HD görüntü kalitesinde gerçekleştiriliyor. Bu sebeple görüşmeleriniz esnasında kaliteye bağlı bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Aylık 500 dakika görüşme kapasitesi sunan BIGO'da daha fazla kredi edinmek için arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Eğer uzakta yaşayan arkadaşınızı, sevgilinizi veya akrabalarınızı arayabileceğiniz ücretsiz bir uygulama arıyorsanız BIGO'yu kullanabilirsiniz.

YORUMLAR