BigOven (Android)

BigOven

BigOven
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BigOven uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca yemek tariflerine erişebilirsiniz.

BigOven uygulaması Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin mobil cihazlarında kullanabilecekleri ücretsiz yemek tarifi uygulamaları arasında yer alıyor ve oldukça kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Her ne kadar uygulamanın içerisinde yer alan tarifler İngilizce olarak hazırlanmış olsalar da basit ve anlaşılır olmaları sayesinde pek çok kullanıcının sorunsuz bir şekilde tariflere uyabileceğini düşünüyorum.

Uygulama içerisindeki arama ve filtreleme seçeneklerini kullanarak hem malzemelere göre hem de yemeğin türüne, anahtar kelimelere göre veya popülerliğine göre tarifleri bulma ve sıralama şansına sahipsiniz. Dolayısıyla evinizde bulunan olanaklara göre kendinize uygun bir yemek bulma şansınızın oldukça arttığını söyleyebilirim.

Ölçü birimleri arasındaki dönüşümler, yemek tariflerine yapılan yorumlar gibi pek çok yardımcı araç ise tarifler konusunda sorunlar yaşamanıza engel oluyor. Eğer beğendiğiniz bir tarif varsa onu e-posta veya sosyal ağ profillerinizden paylaşabilmek için kullanabileceğiniz butonlar da uygulama içerisinde mevcut.

Uygulamanın içerisindeki üyelik seçeneklerini kullanarak üye olursanız favorilere ekleme, kendi koleksiyonunuzu hazırlama, inceleme yazma ve tarif ekleme, fotoğraf paylaşma gibi çok daha fazla özellik de emrinizde oluyor. Dolayısıyla ücretsiz olan üyelikten faydalanarak daha fazla özelliğe kavuşabiliyorsunuz.

Yeni ve yabancı mutfaklara ağırlık veren bir tarif uygulaması arıyorsanız göz atmanız gerektiğini söyleyebilirim.