Bike Moto Traffic Racer 2.0 (Android)

Bike Moto Traffic Racer

2.0
Bike Moto Traffic Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Motosiklet yarışları bizleri bekliyor.

Million Games tarafından geliştirilen ve mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Bike Moto Traffic Racer bir yarış oyunu olarak yayınlandı.

Renkli ve hareketli bir içeriğe sahip olan yapım da kaliteli grafikler karşımıza çıkacak. Farklı türde motosiklet modellerine bünyesinde yer veren oyun eşsiz sürüş mekanikleri ile gerçekçi bir haz veriyor. Birinci şahıs kamera açısına sahip olarak yollarda yarışacak ve gerçek bir adrenalin deneyimi yaşayacağız.

3D grafik modellerine sahip olan oyun da 1 milyondan fazla oyuncu yer almaktadır. Akıcı ve gerçek trafiğin yer aldığı mobil yarış oyununda gece ve gündüz motosiklet sürüşleri gerçekleştirecek ve 3 farklı yarış modunda yeteneklerimizi sergileyebileceğiz. Gerçekçi sürüş hissi ile oyuncular mobil platformda en iyi motosiklet yarışlarından bir tanesini oynayabilecekler.

Ses efektleri ile desteklenen yapım da oyuncular favori motosikletlerini belirleyebilecek ve onları yükseltebilecekler. Renkli içerikleri ve eğlence dolu atmosferi ile bizlere hareketli dakikalar yaşatacak olan Bike Moto Traffic Racer ücretsiz fiyat etiketi ile mobil oyuncuların da yüzünü güldürüyor.

Dileyen oyuncular hemen indirebilir ve oynamaya başlayabilirler.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR