BIKINI

BIKINI
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotoğraflarınızda vücudunuzu dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Çektiğiniz fotoğraflarda daha hoş görünmek istiyorsanız, BIKINI uygulamasını kullanarak vücudunuzu kolayca biçimlendirebilirsiniz.

Fotoğraflarda istediğimiz gibi görünmek için büyük çaba sarfettiğimiz kaçınılmaz bir gerçek. Uygun pozu yakalamak bazen hiç de kolay olmayabiliyor. Ya da vücudumuzda beğenmediğimiz yerler varsa, bu bölümleri de kırpma ya da filtreleme gibi yollara başvurabiliyoruz. Bu derde son veren BIKINI uygulaması, vücudunuzu sadece birkaç dokunuşla istediğiniz gibi şekillendirmenize imkan veren başarılı bir Android uygulaması.

Boy düzeltmesi, yüz küçültmesi, göğüs büyütmesi, vücut şekillendirmesi, inceltme gibi araçlara sahip olan uygulamada, müdahale etmek istediğiniz tüm bölümleri kolayca biçimlendirebilirsiniz. Manken gibi görünmek için bacaklarınızı uzatabilir, yüz boyutlarınızı doğal bir şekilde küçültebilir, göğüslerinizi büyütebilir ya da bel ve basen bölgelerinizi düzelterek vücudunuzu şekillendirebilirsiniz. Özellikle kadınların ilgisini çekeceğini düşündüğüm BIKINI uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Araçları kullanırken, doğallığı bozmayacak ayarları kullanmanızı tavsiye ederim.