Bindle

Bindle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bindle uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan tüm dostlarınızla grup sohbetleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bindle uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının en kolay yoldan grup sohbetleri gerçekleştirebilmek için kullanabilecekleri alternatif çözümler arasında yer alıyor ve temel olarak grup sohbetlerine yöneldiği için uygulamanın tüm özellikleri bunu kolaylaştıracak şekilde yapılandırılmışlar. Kolay bir arayüz ve hızlı yapıyla karşımıza çıkan uygulama, böylece birebir konuşmalar yerine tüm dostlarına ulaşmak isteyenlerin hoşuna gidecektir.

Uygulamayı kullanırken insanları sohbet grubunuza davet edebilmek için tek tek kişileri bir oda içerisine almanız gerekmiyor ve direkt olarak bir hashtag paylaşımı sayesinde herkesin o hashtag üzerinden sohbete katılmasını sağlayabiliyorsunuz. Böylece bağlantılarınızı tek tek arayarak onları gruba dahil etmekle uğraşmanıza gerek kalmıyor.

Uygulamanın kendi içerisinde yer alan GIF ve emoji arama özelliği sayesinde duygularınızı ve ifade etmek istediklerinizi en hızlı yoldan aktarmak da mümkün. Bu sayede ek emoji uygulamalarına veya paralı emojilere de ihtiyacınız kalmıyor.

Tabii ki dostlarınıza mention atarak onlardan bahsettiğinizi bildirimlerle belirtme gibi bazı sosyal ağlara özgü özellikler de yine uygulamada mevcutlar. Herhangi bir telefon numarası kaydı gerektirmemesi sayesinde anonimliğini korumak isteyen kullanıcılar da tüm aradıklarını bulacaklardır.

Bindle'ın 3G veya Wi-Fi internet bağlantısı gerektirmesi ise tabii ki bir sohbet uygulamasından beklenen bir şey. Eğer grup sohbetlerini standart mesajlaşma uygulamalarına göre daha verimli bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR