Black

Black
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak sunulan Black Android uygulaması ile sohbet ederek yeni arkadaşlıklar elde edebilirsiniz.

Son zamanlarda arkadaşlık uygulamalarının oldukça yenilikçi yöntemler izlemeye başladığını söyleyebiliriz. Zira geçmişte direkt olarak profiller ve eşleştirme yöntemleri ile çalışan bu uygulamalar, artık çok farklı algoritmalar ve yöntemler kullanarak kullanıcıları birbirleriyle eşleştirmeye başladılar. Black uygulaması da böyle hazırlanmış bir Android uygulaması olarak karşımıza çıktı ve kesinlikle denemeniz gerekenler arasında.

Ücretsiz olarak sunulan ve çok kolay kullanılır bir yapıya sahip olan uygulama, direkt olarak arkadaş aramanıza imkan tanıyor ve bunu rastgele eşleştirmeler ile gerçekleştiriyor. Pek çok benzer servisin aksine eşleştirmelerin ardından direkt olarak internet araması yapabiliyorsunuz. Böylece yazmakla uğraşmak yerine sizinle eşleşen kişiyle hemen konuşmaya başlayabiliyorsunuz.

Sizi tanımak isteyen kullanıcılar, sizinle eşleştiklerinde ilk olarak bıraktığınız sesli mesajı duyuyorlar ve bu mesajda söylediklerinize göre kararlarını verebiliyorlar. Kendi sesinizi en uygun şekilde kullanarak insanların sizinle sohbet etmeyi istemelerini sağlayabilirsiniz.

Şifrelenmiş bir şekilde verilerinizi internet üzerinden gönderen Black uygulaması, böylece hattınıza yapılabilecek herhangi bir saldırıda sohbetlerinizin içeriğinin ele geçirilmesini önleyecektir. Siz istemedikçe kim olduğunuzun açıklanmaması da uygulamanın avantajları arasında yer alıyor. Eğer yeni arkadaşlar bulmak için kendinize uygun bir yöntem arıyorsanız kesinlikle denemeden geçmemeniz gereken kaliteli uygulamalar arasında yer alıyor.

YORUMLAR