Bladelords

Bladelords
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bladelords güzel grafiklere sahip bir dövüş oyunudur

Bladelords oyunculara online olarak diğer oyuncularla savaşabilme imkanı veren bir mobil dövüş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Bladelords'da eski bir imparatorluğun hikayesi konu alınıyor. Karanlık bir güç dünyayı ele geçirmek için yükselmeye başladığında bu imparatorluğu tehdit etmeye başlamıştır. İmparatorluğun son umudu ise özel yeteneklere sahip kahramanlardır. Biz de bu kahramanlardan biri olarak oyuna dahil oluyoruz ve maceraya atılıyoruz.

Bladelords dokunmatik kontrollerle oynayabileceğiniz bir dövüş oyunu. Oyuna oynayacağımız kahramanı seçerek başlıyoruz. Bize farklı kahraman seçenekleri sunulurken her kahraman kendisine has bir dövüş stiline ve görünüme sahip. Oyundaki senaryo modunda 4 farklı bölgeyi ziyaret etmekteyiz. Yolculuğumuz boyunca yeni dövüşçüleri ekibimize katarak onları eğitebiliyor ve yeni yeteneklerini ortaya çıkarabiliyoruz.

Bladelords online olarak diğer oyuncularla heyecan dolu karşılaşmalar yapmanıza izin veriyor. Oyunun yüksek kaliteli graifkleri ve akıcı oynanışı oyuna artı puan kazandırmakta. Eğer dövüş oyunlarını seviyorsanız Bladelords'u kaçırmayın.

YORUMLAR