Bleat! 0.9.7 (Android)

Bleat!

Bleat!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Koyunlar etrafta serbestçe dolaşırken ölmemeleri için pür dikkat takipte olan bir çoban köpeğiniz oynadığınız ücretsiz bir oyun.

Shear Games tarafından hazırlanan Bleat! isimli bu Android oyunu sizi koyunlara sahip çıkması gereken bir çoban köpeğinin rolüne sokuyor. Etrafta otlanırken kendilerini istemsiz bir şekilde tehlikelere atan bu hayvanlarıu yine düzenli bir şekilde güvenli bir yere taşımak sizin göreviniz. Aptallarla baş etmek zordur ama eğlenceli de olabilir. Bu oyun size eğlence faktörünü sunmayı başarıyor.

Etrafta hayvanlara zarar verebilecek bir sürü tuzak var. Bunların içerisinden en dikkat çekenler hiç şüphesiz ki elektrikli çitler ve acı biberler. Kontrol ettiğiniz köpek bu biberlerin üstünden yürüyünce istem dışı yeme eğiliminde bulunuyor. Bundan sonrasında ejderha gibi ateş püskürttüğünüz için bir müddet otalanan hayvanlardan uzak durmanız gerekiyor.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için ücretsiz olarak hazırlanan bu oyun kolay anlaşılır ama zorluk seviyesi çabuk artan mobil beceri oyunu sevenler için ideal bir seçenek olacak. Biraz mantık dışı olaylar çerçevesinde gelişen dünyevi maceralar hoşunuza gidiyorsa kaçırmayın derim.

YORUMLAR