BlendPic

BlendPic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf uygulamasıdır.

BlendPic, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz başarılı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Sıradan fotoğraf düzenleme uygulamalarından sıkıldınız mı? Artistik fotoğraflar mı oluşturmak istiyorsunuz? BlendPic tam size göre.

Yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz, diğerleri arasında anında kendini gösteren fotoğraflar yaratmak istiyorsanız iki farklı fotoğrafı birleştirip tek bir fotoğraf haline getireceğiniz bu uygulamayı beğeneceksiniz.

Uygulamanın amacı iki farklı fotoğrafı bir araya getirerek yeni bir fotoğraf yaratmak. Fakat bunu yaparken ikisi de sırıtmayacak ve farklı fotoğraflar gibi görünmeyecek. Kısaca bu uygulama ile çoklu pozlama yöntemiyle çekilmiş gibi fotoğraflar yaratabileceksiniz.

Uygulama içerisinde kullanabileceğiniz 50'den fazla materyal bulunuyor. Ayrıca pek çok birleştirme stili ve efekti de sizleri bekliyor. Şeffafklık derecesini de kendiniz ayarlayabiliyor ve böylece fotoğrafın her şeyini siz belirleyebiliyorsunuz.

Hazırladığınız fotoğrafları anında Facebook, Instagram gibi sosyal ağlarda paylaşabilme şansına da sahipsiniz. Eğer siz de değişik fotoğrafçılık uygulamalarını seviyorsanız, BlendPic'i indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR