Blobb

Blobb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reflekslerinizi geliştirmek için zaman tanıyan bir beceri oyunu arıyorsanız Blobb bu iş için biçilmiş kaftan.

Android için çıkan bağımsız bir beceri oyunu olan Blobb, yeşil ve ufak da çamurumsu bir karakteri kontrol ettiğimiz sıradışı bir çalışma. Labirentlerin içinde gezerken tehlikeli tuzaklara karşı dikkatli olmanız ve bölüm içersinde bulunan yıldızlı kurabiyeye ulaşmanız lazım.

Ücretsiz olarak indirilen oyunda 45 tane de ücretsiz bölüm bulunuyor. Bunun sonrasında yer alan bonus 30 bölüme ulaşmak için ise uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanmanız gerekiyor. Grafiklerine baktığınızda heyecanlandırıcı bir unsur görmeyeceksiniz ama oyunu oynarken keyifli vakitlerin sizi beklediğini söylemekte yarar var.

Karakterimiz Blobb, kontrol dışı harekertleri nedeniyle idare edilmesi zor bir yapıya sahip. bıraktığınız yere bir nesneye çarpıncaya kadar fırlayan karakterin haritadan düşmemesi için labirent içerisinde bulunanblokları hedef almanız gerekiyor.

Ekran üzerinde sürükleme ile gerçekleşen kontrollerde rotanın sonunda bekleyen kurabiyeye uzanmanız gerekiyor. Tabii bu sırada karakterin zarar görmemesi veya düşmemesi gerekiyor. Nispeten kolay başlayan ilk bölümlerden sonra gelen tek kullanımlık bloklar ve teleport fonksiyonlara oyuna hem zorluk hem de eğlence katmasını biliyor.

YORUMLAR