Blocky Traffic Racer 1.11 (Android)

Blocky Traffic Racer

Blocky Traffic Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blocky Traffic Racer sürekli olarak trafiğin olduğu bir yolda ilerlemeye çalıştığımız, aksiyon dolu bir yarış oyunu.

Blocky Traffic Racer, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarda oynanmak üzere tasarlanmış aksiyon odaklı bir yarış oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda trafikte yol alan araçların arasından makas atarak ilerlemeye ve mümkün olduğunca ileri gitmeye çalışıyoruz.

Oyuna girdiğimizde karşımıza çizgi filmlerden çıkmış gibi görünen, kübik görseller çıkıyor. Buna karşın oyunda kesinlikle ucuza kaçılmış ve kalitesiz görünen bir ayrıntı yok. Hem araçların hem de mekanların tasarımları akıllarda olumlu izlenim bırakacak şekilde tasarlanmış. Görsellerle uyum içerisinde çalışan 8 bitlik ses efektleri ve müzikler de oyunun retro havasını pekiştiriyor.

Kontrolümüze verilen araçları yönetebilmek için ekranın sağında ve solunda konumlandırılmış olan pedalları kullanmamız öngörülüyor. Kontrol mekanizmasının herhangi bir soruna yol açtığını söyleyemeyiz fakat alışmak için biraz zaman gerekiyor. Daha önce bu tarz bir oyun denediyseniz bu sürecin çok fazla uzun sürecğeini düşünmüyoruz.

Blocky Traffic Racer'da çevrimiçi skor tabloları da yer alıyor. Eğer üst düzey bir performans sergilersek adımızı listenin ilk sıralarına yazdırabiliyoruz.

Ortaya renkli, akıcı ve eğlenceli bir oyun deneyimi koyan Blocky Traffic Racer, yarış ve beceri karışımı bir oyun oynamak isteyenlerin denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR