Blocus

Blocus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arkanoid veya Breakout gibi oyunların adını duymuş olanlara benzer oyun keyfini Android cihazlarında sunan Blocus, oyun türü için kayda değer bir yenilik sunmasa da neon ışıklı grafiklerin göz alıcılığı hoş bir his yaratmayı başarıyor. Neon ışıklarla birlikte animasyon bakımından da zengin bir izlenim yaratan bu oyun canlı bir görünüme sahip.

Oyun içersinde sahip olduğunuz power-up seçenekleri sayesinde kullandığınız disk ile de ateş etmeniz mümkün veya birden çok topu da aynı andan kontrol edebilirsiniz. Şartlar ne olursa olsun, sizin en son topu düşürmemeye özen gösterip üstünüzdeki blokları birer birer yok etmek gibi bir göreviniz var.

İki farklı oyun modunuz var. Sonsuz modu oynarken karşınıza rastgele çıkan kiremit formlarını yok etmeniz gerekirken normal oyunda bölüm bölüm yeni maceralara doğru yol alıyorsunuz. Yok ettiğiniz her sıra için kullandığınız top hem daha hızlı oluyor hem de daha yıkıcı bir güç kazanıyor olsa da hız ile birlikte gelen bir zorluktan da bahsetmezsek olur. Reflekslerinize odaklı oynadığınız bu oyunda dikkatinizi tam anlamında oyuna vermek zorundasınız.

ARTILAR

Canlı Animasyonlar

Ücretsiz

EKSİLER

Breakout oyununun bir klonu

Yenilikçi bir oyun değil

YORUMLAR