Bloodstroke

Bloodstroke
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bloodstroke ünlü yönetmen John Woo tarafından hayata geçirilmiş bir aksiyon oyunudur.

Aksiyon filmlerinin usta yönetmenlerinden olan John Woo tarafından hayata geçirilen Bloodstroke’ta bitmek tükenmek bilmeyen bir aksiyona tanık oluyoruz. Her ne kadar ücretli olarak sunuluyor olsa da oyunda bazı satın almalar da mevcut. En azından ücretli indirdiğimiz bu oyunda satın almaları devre dışı bıraksalar daha iyi olabilirdi.

Bu satın alımlar mecburi olmasa da oyunun genel gidişatı üzerinde ufak çaplı etkilere sahipler. Eğer daha hızlı ilerlemek istiyorsanız bu satın alımları deneyebilirsiniz fakat oyunu daha ağır deneyimlemek istiyorsanız kendi becerilerinizle bir yerlere gelmenizi tavsiye ediyorum. Oyuna ilk girdiğimizde dikkatimizi ilk olarak grafikler çekiyor.

Çizgi roman tadında hazırlanmış bu grafiklere bol miktarda kırmızı boya eşlik ediyor. Karakterleri öldürdükçe bol miktarda fışkıran bu boyalı sıvılar Kill Bill’in abartılı sahnelerini hatırlatıyor. Siyah beyaz çizimlere benzeyen grafikler oyuna orijinal bir atmosfer kazandırıyor. İzometrik bir bakış açısına sahip olan oyundaki amacımız kasabadaki düşmanlarımızı yok etmek. Bu amaç uğruna kullanabilecğeimiz çok sayıda silah mevcut.

Görsel efektlerle zenginleştirilmiş oyunda ilgi çekici sinematik sahneler de yer alıyor. Oyunseverlere keyifli bir deneyim vaat eden Bloodstroke’da sınırsız bir aksiyon sizleri bekliyor.

YORUMLAR