Bluck 1.0.2 (Android)

Bluck

Bluck
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bluck, karşınıza çıkan blokları düzgün bir şekilde düzenlemenizi ve ilerlemenizi amaçlayan bir bulmaca oyunudur.

Dikkat ve beceri isteyen Bluck oyunu sizi boş zamanlarınızda oldukça fazla eğlendirecek. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Bluck, sizi bloklarla içli dışlı yapacak.

Bluck oyununda karşınıza çıkan yüksekliklere blokları yerleştirmeniz gerekiyor. Blokları yerleştirme işlemi düşündüğünüz kadar kolay değil. Çünkü yerleştirmeniz gereken bloklar hareket ediyor ve sizin de blokları yerleştirirken dikkatli olmanız lazım. Eğer blokların herhangi birini yanlış yerleştirirseniz oyuna yeniden başlıyorsunuz. Bu şekilde en uzun mesafeye blokları döşeyen kişi oyunu kazanıyor.

Renkli tasarımı ve eğlenceli müziğiyle beraber Bluck boş zamanlarınızda yeni favori oyununuz olacak. Oldukça basit bir oyun olmasından dolayı Bluck'da blokları yerleştirmek dışında zorlanacağınız bir kısım bulunmuyor. 

Bluck oyununda yerleştirdiğiniz her blok karşısında para kazanıyor ve yeni bölümlere geçiyorsunuz. Bu paralarla birlikte bazı düzenlemeler yapabilmeniz mümkün. Bluck oyununda blokları yerleştirirken oldukça fazla eğleneceksiniz. Hemen şimdi Bluck'ı indirin ve ilginç bir bulmaca oyununun nasıl olduğunu görün.

YORUMLAR