Blur

Blur
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blur, Android telefon ve tabletlerinizin Launcherını kullanmaktan sıkıldıysanız ve farklı bir launcher uygulaması arıyorsanız ücretsiz indirerek kullanabileceğiniz bir Android uygulamasıdır.

Blur, kendi kullanım alışkanlıklarınız ve tercihlerinize göre kişiselleştirebileceğiniz, şık tasarıma sahip bir Android launcher uygulamasıdır.

Bildiğiniz üzere Android işletim sistemi üzerindeki launcher standar olarak gelmekte fakat kendiniz bir takım değişiklikler yapabiliyorsunuz. Yinede aynı tasarım ve kullanım şekli ile çok uuzn süreli kullanımlarda telefondan yada tabletinizden sıkılma ihtimaliniz bulunuyor. Bunun önüne geçmek, cihazınızı daha pratik ve şık kullanabilmek istiyorsanız farklı ve alternatif launcher uygulamalarına yönlenmeniz gerekiyor. Blur'da bunlardan bir tanesidir. Oldukça başarılı bulduğm uygulama üzerinde kendinize özel sayfa oluşturarak en yeni yada sevdiğiniz uygulamaları bu sayfa üzerinde yerleştirebiliyorsunuz.

Uygulamanın standart launcherdan oldukça farklı özellikleri bulunuyor. Kişiselleştirilebilir ikon paketleri, ikon boyutları, scrol efektleri, yazı türü ayarları, Android L stili görünüm ve çok daha fazla düzenlenebilir ayarı uygulamayı kurcaladıkça keşfedebilirsiniz.

Kendinize özel bir başlatma ekranı kullanmak için Blur'u Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip kurabilirsiniz. Ekranın sağına açacağınız ekstra sayfalar sayesinde sık kullandığınız uygulama, internet sitesi yada oyunlara kolayca ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR