Bobiler.örg

Bobiler.örg
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bobiler.örg ile hayatın stresinden uzaklaşabilirsiniz. Uzman kişiler tarafından tasarlanmış monteler sizi oldukça eğlendirecek.

Bobiler.örg tamamıyla eğlence amaçlı geliştirilmiş bir resim paylaşma sitesi. Bu sitenin resim paylaşımı olarak işleyiş biçimi oldukça basit. Kullanıcılar kendi hesaplarından oluşturdukları resimleri paylaşıyor ve güzelliğine göre diğer kullanıcılardan oy alıyorlar. Aldıkları bu oy sonucunda en iyi monte seçiliyor. Bu arada "monte" bu sitede paylaşılan resimlere verilen genel isim. Aslında resim demek pek doğru olmaz. Site içerisinde resim dışında, hareketli ve videolu paylaşımlarda yapılıyor.

Güncel hayata, siyasi yöneticilere, fenomen olmuş insanlara ve bilumum eğlencesi çıkartılabilecek ne varsa bu sitede görebilirsiniz. Güncel hayatın bunaltıcılığından, iş hayatının stresinden kurtulmak istiyorsanız ve biraz eğlenmek hakkınızsa Bobiler.örg de güzel vakit geçirebilirsiniz. Photoshop yeteneği oldukça başarılı olan kullanıcılar tarafından yapılan monteler sizi mutlaka güldürecektir.

Mobil uygulaması ile teknik ekip kullanıcıların işini kolaylaştırmak istemiş. Ücretsiz olarak sunulan Bobiler.örg uygulaması şimdilik sadece Android mobil işletim sistemi için var. Bilgisayarlar için geliştirilmiş tasarımın mobil cihazlar için küçültülmüş hali uygulama içerisinde yer alıyor. Mobil uygulamasının tasarımına kullanışlı yapılmış diyebiliriz. Uygulama giriş yapabilmek için Facebook veya Bobiler hesabınızı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR