Bobsled

Bobsled
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bobsled uygulaması sayesinde Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak kolayca dostlarınızla mesajlaşabilirsiniz.

Bobsled uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerini kullanarak arkadaşlarıyla kolay yoldan mesajlaşmak isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri ücretsiz ve işlevsel uygulamalar arasında yer alıyor. Pek çok mesajlaşma uygulamasına nazaran daha kolay bir kullanıma sahip olan ve çok sayıda fonksiyonu arayüzünde sunabilen uygulama, klasik uygulamalardan sıkılanların tercih edebilecekleri alternatiflerden birisi.

Uygulama hem diğer mobil platformlarda mevcut hem de PC'den hesabınıza giriş yapmanıza imkan tanıdığı için mobil cihazınız yanınızda olmasa bile bilgisayardan gelen giden mesajları kontrol edebiliyorsunuz. Bunun yanında grup mesajlaşmalarına da imkan tanıyan Bobsled, 25 kişiye kadar gruplar kurmanızı ve sorunsuzca mesajlaşmanızı sağlıyor.

Yazılı mesajlarınızın içeriğine fotoğraflar, videolar, konum koordinatları ve emoticonlar eklemeniz de mümkün olduğu için oldukça renkli sohbetler yaşayabileceğinizi düşünüyorum. Tüm bu verileri mesajlara ekleme bir kaç tıklama gerektirdiği için işlemler sırasında bir karmaşa da mevcut değil.

ABD ve Kanada'da yaşayan kullanıcılar uygulamanın ücretsiz SMS gönderme özelliğinden de faydalanabiliyorlar fakat maalesef ülkemizde sadece diğer Bobsled kullanıcılarına ücretsiz online mesajlar gönderilebiliyor.

Hızı ve performansı konusunda bir sıkıntısı olmayan Bobsled, ayrıca batarya tüketiminde de ciddi farklar oluşturmuyor. Yeni bir sohbet uygulaması arayanlar göz atmalı.

YORUMLAR