Boldomatic 1.2 (Android)

Boldomatic

1.2
Boldomatic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boldomatic, Android cihazlarınız üzerinde kullanarak farklı ve özel bir sosyal medya tecrübesi yaşayabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Boldomatic, görebileceğiniz en ilginç ve genel sosyal ağ uygulamalarının dışında bir sosyal medya platformudur. Android ve iOS versiyonları bulunan uygulamaya aynı zamanda tarayıcınız üzerinden de ulaşabiliyorsunuz. Uygulama marketi üzerinde bulunan pek çok sosyal medya uygulaması birbirine benzemekte ve orijinal fikirlere sahip değiller. Fakat Boldomatic orijinal bir fikir ile geliştirilen yeni ve farklı bir sosyal ağ uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kullanıcılar bu platform üzerinde yazılı mesajlar hazırlayarak paylaşımda bulunabiliyor. Yediğiniz yemeklerin yada sevimli hayvanların resimlerini bu platform üzerinde malesef paylaşamıyorsunuz. Sadece yazılı mesajlar paylaşmanızı sağlayan Boldomatic üzerinde paylaşımda bulunabilmek için tek yapmanız gereken, paylaşmak istediğiniz yazıyı yazmak ve arkaplan rengini seçmek.

Platform üzerinde diğer kullanıcıların yazmış olduğu binlerce paylaşımı okuyarak ilginç fikirler yada komik cümleler görebiliyorsunuz. Hazırlamış olduğunuz yazılı metinleri, platform üzerinde paylaşabildiğiniz gibi diğer sosyal medya platformları üzerinde de paylaşabilir yada altlarına yorum yapabilirsiniz. Beğenmiş olduğunuz yazıların yazarlarını takip ederek, daha sonra yazacakları yazıları da okuma imkanınız bulunuyor. Birbirinden farklı fikirler edinmenizi yada bilmediğiniz yeni şeyler keşfetmenizi sağlayabilecek olan uygulama tamamen kendine özgü ve orijinal.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde rahat bir kullanım sunan servis üzerinde, yazılarınızı kolayca yazarak paylaşabilirsiniz. Eğer yeni ve orijinal bir sosyal ağ uygulaması arıyorsanız Boldomatic denemeye değecek olan uygulamalar arasında yer alıyor. Boldomatic'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR