Bomber Friends 2.17 (Android)

Bomber Friends

Bomber Friends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazımızda bomba patlatabileceğiz.

Mobil platformda aksiyon oyunları arasında oldukça popüler olan Bomber Friends basit grafikleri ile oyunculara keyif dolu anlar yaşatıyor.

Uzun yıllar önce atari oyunları arasında yer alan Bomber oyunu, yenilenmiş yüzü ile mobil platformda yenilenmiş yüzü ile beğenileri toplamaya devam ediyor. Oldukça eğlenceli bir yapıya sahip olan Bomber Friends’de bildiğiniz üzere platform üzerine karakterimiz ile bomba yerleştiriyor ve rakibimizi bu bombalara itmeye çalışıyoruz.

Çok oyunculu moda sahip olan yapımda, 2 – 8 oyuncu arasında rekabet dolu anlar yaşayabilir ve oyundaki eğlence dozajını bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Altyapı ses efektleri ile desteklenen mobil oyun, görselleri ile de oldukça hoş bir görünüme sahiptir.

Oyun içerisinde çeşitli seviyeler bulunmaktadır. Oyuncular kolaydan zora doğru çeşitli bölümler ile karşı karşıya gelecek ve sürükleyici bir yapı ile keyif dolu anlar yaşayacaklar. Oyun içerisinde ilerledikçe daha karışık ve daha zorlu seviyeler oyuncuların karşısına çıkmaktadır. Yılların eskitemediği oyun olarak bilinen Bomberman, mobil platformda da oldukça başarılı süreç geçiriyor.