Bonbon Cakery 1.3.7 (Android)

Bonbon Cakery

Bonbon Cakery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bonbon Cakery mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir pastane simülasyonudur

Bonbon Cakery, pastane oyunlarının güzel bir örneği olarak karşımıza çıkan bir mobil simülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu pastane oyununda kendi pastanecilik kariyerimize adım atıyoruz ve dünyanın en sevilen pastalarını yapmak için mücadele ediyoruz. Oyunda herşeye sıfırdan başlamaktayız. İlk olarak pasta yapmayı öğrenmemiz gerekiyor. Pandispanyamız üzerine krema sıkarak ilk pastamızı yapmaya başlıyoruz. Sonrasında ise pastayı çileklerle süslüyoruz ve ilk pastamızı yaratıyoruz. Bu iş başa kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor; fakat zamanla daha karmaşık pastalar yapmayı öğrenmemiz gerekiyor. Oyunda bizi pastalarımızda kullanmamız için farklı malzeme ve süsleme seçenekleri sunuluyor. Bu malzeme ve süslemeleri birleştirip kendi tariflerimizi oluşturabiliyoruz ve bu sayede müşterilerimizin beğenisini kazanarak pastanemizin adını duyurabiliyoruz.

Bonbon Cakery'de büyük pastacılık yarışmalarına katılarak ödüller peşinde koşabiliyor ve pastalarımızın lezzetini tüm dünyaya kanıtlayabiliyoruz. Oyunda müşterilerimizi memnun ettikçe daha çok para kazanmakta ve yeni pazarlara açılabilmekteyiz. Bu sayede oyun bize işletmecilik deneyimi de yaşatıyor.

Bonbon Cakery sevimli 8 bit grafiklerle süslenmiş bir mobil oyun. Eğer kendi pastanenizin başına geçmek isterseniz Bonbon Cakery'i deneyebilirsiniz.