bonprix 1.4 (Android)

bonprix

1.4
bonprix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kadın, erkek ve çocuk giyimindeki trendleri takip edebilir, uygun fiyatlarla alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Modayı yakından takip edenlerin faydalanabileceği bonprix uygulaması ile kadın, erkek ve çocuk giyimindeki trendleri Android cihazlarınız üzerinden yakından takip edebiliyorsunuz.

Giyim konusunda modayı yakından takip ediyor, trend ürünleri en avantajlı fiyatlarla satın alabileceğiniz yerleri araştırıyorsanız bonprix uygulaması tam size göre diyebilirim. Kadın, erkek ve çocuk ayırt etmeksizin en güncel modayı sizlere sunan bonprix uygulamasında, bedeninize uygun kıyafetlere tek fiyat avantajıyla sahip olabilmeniz mümkün.

İlkbahar, yaz, sonbahar ve kış sezonlarının en moda kıyafetlerini, kombinlerini de takip edebileceğiniz bonprix uygulamasındaki geniş ürün yelpazesi ile aradığınız her şeye kolayca ulaşabilmeniz mümkün. Benim bedenime göre bir şeyler var mı? diye merak ediyorsanız, hiç endişelenmenize gerek yok. Kadın giyiminde 56 bedene kadar olan ürünlere ulaşabileceğiniz uygulama üzerinden satın aldığınız ürünler yurtdışında paketlenerek kargolanıyor ve Türkiye’nin her noktasına 1-2 hafta içerisinde teslim edilebiliyor.

Uygulama özellikleri:

  • Kadın, erkek ve çocuk giyimindeki son trendler,
  • Onlarca kategoride binlerce ürün kapasitesi,
  • Arama fonksiyonu ile aradığınız ürüne kolayca ulaşabilme,
  • İlgilendiğiniz ürünleri istek listenize ekleyebilme,
  • Siparişlerinizi takip edebilmeniz için Kargo Takibi bölümü.

YORUMLAR