BonusFlaş 1.0.0 (Android)

BonusFlaş

BonusFlaş
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
Uğur Sağlam
Uğur Sağlam -
YORUM YAZ

BonusFlaş, finans kategorisinde yer alan ve tüm bankacılık işlemlerini yapabileceğiniz mobil bir uygulama.

BonusFlaş, Garanti Bankası'nın müşterilerine özel olarak geliştirdiği mobil bir finans uygulaması. Uygulama Android platformundan ücretsiz bir şekilde indirip kullanılabiliyor.

Artık neredeyse herkes bankacılık işlemlerini internet üzerinden yapıyor ve böylece hem zamandan hem de gereksiz kesintilerden tasarruf sağlanmış oluyor. BonusFlaş uygulaması da tanıtılan reklamlar ve yapılan kampanyalar sonucunda oldukça fazla ilgi gördü.

Garanti Bankası'nın diğer mobil uygulamalarına oranla daha gelişmiş bir işlem yeteneğine ve daha hoş bir grafik tasarımına sahip olan BonusFlaş, başta eft ve havale olmak koşuluyla istediğiniz tüm bankacılık işlemlerine cevap verebiliyor. İnternet alışverişlerinizde ve temassız ödeme noktalarında BonusFlaş bir numaralı yardımcınız olacak.

Harcamalardan sonra ise hesap özetine yine BonusFlaş uygulamasını kullanarak ulaşabilirsiniz. Hesap ekstrenizde istemediğiniz kadar ayrıntıya yer vererek raporlara yansıtan finans uygulaması bu şekilde harcamalarınızı düzenli yapmanızı sağlıyor. Anlık olarak yapılan alışverişin yanı sıra aylar öncesine bile bu şekilde göz atabilirsiniz. Bankaya olan borcunuzu sorgulama ve otomatik ödeme talimatlarınız gibi önemli konularda da yine BonusFlaş size en iyi çözümü sunuyor. Son dönemde Garanti Bankası tarafından BonusFlaş'a özel oldukça kazançlı kampanyaların olacağını duyduğumuz için bu mobil finans uygulamasını indirmenizi öneriyoruz.

YORUMLAR