Borderline 1.8 (Android)

Borderline

1.8
Borderline
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Borderline, göreceğiniz engellere çok hızlı tepki vermeniz gereken ücretsiz ve eğlenceli bir Android beceri oyunu.

Borderline, tek bir çizgi üzeirnde oynayacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android beceri oyunu. Oyunda yapmanız gereken şey çizgi üzerinde karşılaşacağınız engellere takılmadan tüm bölümleri bitirmek. Fakat bunu hayata geçirmek söylemesi kadar kolya olmuyor.

Çizgi üzerinde ilerlerken karşınıza pek çok engel çıkacak. Kimi zaman tek düz bir çizgi engel olarak çıkarken, kimi zaman da kocaman arabalar ile karşılaşabilirsiniz. Engelleri aşabilmek için çizginin sağ ve sol tarafını kullanmanız gerekiyor. Yani çizginin sağından bir engel geliyorsa, siz sola geçmelisiniz.

Renkli ve kaliteli grafiklere sahip olan Borderline'ı arkadaşlarınız ile multiplayer olarak birlikte oynayabiliyorsunuz. Böylece sürekli tek başınıza oynayarak sıkılmıyorsunuz.

Oyunda başarı elde edebilmenin kilit noktası ne kadar hızlı tepki verebildiğiniz ile alaklı. Çünkü bölümler ilerledikçe oyun daha zorlaşıyor ve hızlanıyor. Yüzlerce bölümü bulunan oyunda tüm bölümleri bitirebileceğinizi düşünüyorsanız, kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum. Oynadıkça daha da bağımlısı olacağını oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynamayua başlayabilirsiniz.