Bounz

Bounz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bounz, Android cihazlarda ücretsiz oynanabilir Türk yapımı beceri oyunu.

Bounz, görsellikten daha çok oynanışa önem veriyorsanız oynarken keyif alacağınızı, beceri gerektiren oyunlara ayrı ilginiz varsa bağımlısı olacağınızı düşündüğüm bir Android oyunu. Türk yapımı olmasıyla öne çıkan ücretsiz ve ufak boyutlu oyunda zigzag çizerek ilerleyen ok işaretini kontrolünüz altına almaya çalışıyorsunuz.

Basit görsellere ve oynanışa sahip olmasına karşın bağımlılık yaratan oyunlar vardır. Bounz bu kategoriye giren oyunlardan biri. Oyunda duvarlara çarparak zigzag düzende ilerleyen oku borular arasından geçirmeye çalışıyorsunuz. İçerisinden geçmeye çalıştığınız borular hareketli yapıda değil ancak ne zaman ve ne kadar yükseklikte çıkacakları belli olmuyor. Borular arasından geçmek için borulara yaklaşmadan hesap yapmanız gerekiyor.

Ok işareti sürekli zigzag çizdiğinden borulardan geçmenin yolu düz konuma getirmek. Dümdüz gitmek için herhangi bir noktaya dokunup basılı tutmanız yeterli oluyor. Parmağınızı çektiğiniz anda tekrar zigzag çizerek duvarlara çarpmaya başlıyorsunuz.