Brave Furries

Brave Furries
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brave Furries bulmaca oyunu kategorisinde bulabileceğiniz en iyi oyunlardan bir tanesi.

Brave Furries bulmaca oyunları arasında bulabileceğiniz en iyi alternatiflerden bir tanesi. Orijinal bir yapıya sahip olan bu oyun açıkçası beklentilerin üstüne çıkıyor ve oyunculara benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Oyundaki temel amaç bölümleri en az hamle gerçekleştirerek tamamlamak. Bu zaman zaman sorun olabiliyor çünkü her ne kadar ilk bölümler kolay olsa da ileriki bölümler epey zor. Bölümleri geçmek için yapmanız gereken şey tüylü yaratıkları sizden istenen yerlere yerleştirmek. Bu aşamada aklınızda tutmanız gereken birkaç detay var. Öncelikle bu yaratıklar sadece düz gidebiliyorlar ve birbirlerinin üzerinden atlayamıyorlar. Planınızı yaparken bu kuralları göz önüne alırsanız bölümleri daha kolay geçebilirsiniz.

Oyunda son derece kaliteli görseller, animasyonlar ve ses efektlerine yer verilmiş. Birçok bulmaca oyununda bu tarz bir görsel kalite bulmak inanın ki çok zor. Genel anlamda başarılı bir çizgide ilerleyen Brave Furries’i bulmaca oyunundan keyif alan herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR