Brawl Stars 29.270 (Android)

Brawl Stars

Brawl Stars
ÜCRETSİZ
21  
7  
4  
1  
0  
kullanıcı

Brawl Stars Android, Supercell tarafından geliştirilen ve kendi has özellikleri bulunan bir battle royale oyunudur.

Brawl Stars, Clash of Clans ve Clash Royale oyunlarının yapımcısı Supercell’in imzasını taşıyan multiplayer battle royale oyunu. Kavga etmeyi, savaşmayı seven ilginç karakterlerin yer aldığı oyunda aksiyon hiç dinmiyor. Battle royale oyunları seviyorsanız Brawl Stars ismi verilen bu oyunu kesinlikle tavsiye ederim.

Brawl Stars İndir Android

Sadece Android değil, mobil platformda en çok oynanan, milyarlarca indirmeye ulaşan iki strateji oyunu Clash of Clans ile Clash Royale’i yapan şirketin olmasıyla öne çıkan aksiyon oyunu Brawl Stars, hem solo (tek oyunculu) hem de multiplayer (çok oyunculu) oynama seçeneği sunuyor. Çok oyunculu modda üçerli takımlar halinde gerçek zamanlı olarak mücadele verirken, tek oyunculu modda da yapay zekaya karşı hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Brawl Stars modlarından biraz daha ayrıntılı bahsetmek gerekirse, Showdown, tek ve arkadaşlarınıza karşı oynadığınız son hayatta kalmayı başaranın kazandığı oyun modu. Gem Grab, karşı takımla kapışırken değerli taşları toplamaya çalıştığınız, 10 taş toplayan takımın kazandığı oyun modu. Bounty, rakipleri alt üst ederek takımınız için yıldız topladığınız, maç sonunda en çok yıldız toplayan takımın kazandığı oyun modu. Heist, güvenliği kırma ve eşya koruma üzerine kurulu süre sınırlı oyun modu. Brawl Ball da takımınızın işi bitmeden iki gol bulmaya çalıştığınız mod.

Süper yeteneklere sahip, güç puanlarıyla geliştirilebilen ve farklı görünümlere bürünen birbirinden ilgi çekici karakterlerin yer aldığı hızlı tempolu, süper eğlenceli battle royale oyunu Brawl Stars.

Brawl Stars Nasıl Oynanır?

  • Brawl Stars, 3v3'lük kurulumda, genellikle diğer 2 oyuncuyla birlikte haritaya girmenize izin verir (bu olaylara bağlıdır, ancak bir dakika içinde buna ulaşacağız).
  • Bir dövüşçü olarak oynuyorsun. Bu Dövüşçüler oyunun karakterleridir. Şu anda 22 Brawlers mevcut. Biriyle başlarsınız ve oyun oynarken yeni kavgacıların kilidini açarsınız. Brawl Stars kavgacılarının da çeşitli türleri vardır. Bazıları savaşçılar veya şifacılar, bazıları ise suikastçılar veya keskin atıcılar. Saldırı, Süper ve Yıldız Gücü olarak her kavgacı. En sevdiğimiz n00b dövüşçülerimizden biri Nita. Ayı şapkalı küçük şeytan. İhtiyacınız olan şeye bağlı olarak zorla oynatabiliyor ya da zorla alabiliyor, ancak Yıldız Gücü Benimle Ayı - kendi adına arenada kendi ayısını serbest bırakıyor.
  • Ne kadar çok oynarsanız, kilidini o kadar fazla kavurursunuz. Becerilerini öğrenmenin en iyi yolu onlarla oynamak ve onları seviyelendirmektir. Kolay!
  • Şimdi olaylara. Oyunun kendisi 9 farklı oyun türüne izin verir. Bilet verilmeyen 6 etkinlik Bounty, Brawl Ball, Gem Grab, Heist, Solo Showdown ve Duo Showdown. Muhtemelen bunlardan bazıları ile başlayacaksınız. 3 biletli etkinlik Robo Rumble, Boss Fight ve Big Gone.
  • Olaylar size açıklanır, böylece nispeten hızlı şekilde takip edebilirsiniz. Usta olmanız gereken şey kontroller. Ekranın sol tarafında, Brawler'in hareketini kontrol etmek parmağınızı sürüklersiniz. Ekranın sağ tarafında, nişan almak ve ateş etmek parmağınızı sürüklersiniz - böylece saldırırsınız. İdeal olarak, telefonunuzu oyun kumandası gibi tutmak ve hareket sol el başparmağını ve saldırmak sağ el parmaklarını kullanmak istiyorsunuz. Parmak sürükleme, joystick'i hareket ettirmek gibi bir şey. Saldırı çeşitli şekillerde yapılabilir - uzun mesafeli saldırıyı başlatmak hızlı şekilde ateş etmek sağa hafifçe vurarak hedefinize bırakıp bırakabilirsiniz.
  • Zarar verdiğiniz Süper Yeteneğinizi güçlendirirsiniz. Bu tamamen güç sağlandığında, sağdaki sarı düğmeyi gitmeye hazır göreceksiniz. Tutun ve sürüklemek sürüklemeniz gerekecek - ve böylece süper yeteneğinizi hedefleyin - veya bulunduğunuz yerde serbest bırakmak hızlıca ateş edebilirsiniz.
  • Brawler'ınızın başının üstünde iki çubuk var. Biri sağlık barı, diğeri kaç saldırıya hazır olduğunuzu gösteriyor. Çubukları tekrar doldurmak kavgadan uzaklaş.
  • Sonunda - kavgaların kilidini açmanız ve mevcut Brawl Yıldızlarınızı seviyelemeniz gerekir. Ne kadar çok maç oynarsanız o kadar fazla jeton kazanırsınız ve bunlar Brawl Boxes'i açmanıza izin verir. Brawl Box'ların içinde yeni kavgalar, biletler, madeni paralar ve güç noktaları var. Ne kadar çok oynarsan o kadar fazla jeton kazanırsın ve o kadar fazla Brawl Kutusu açabilirsin.
  • Ve şimdi Brawl Stars'a atlamaya hazırsın.

 

YORUMLAR