Breakout Arkanu 1.0.6 (Android)

Breakout Arkanu

Breakout Arkanu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Breakout Arkanu mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tuğla kırma oyunudur

Breakout Arkanu eğer mobil cihazlarınızda boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirmek isterseniz hoşunuza gidebilecek bir tuğla kırma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Breakout Arkanu, eğer bilgisayarlarınızda DxBall oyununu oynadıysanız yakından tanıyacağınız bir yapıa sahip. Breakout Arkanu'da temel amacımız ekranda yer alan bütün tuğlaları yok etmek. Bu işi gerçekleştirmek için bir raket ve küçük bir top kullanıyoruz. Top raketimize çarptıkça sekiyor ve tuğlalara doğru farklı açılarla yol alıyor. Tuğlalara çarpan top onları yok ediyor. Topu geri dönüşünde karşlılayamazsak  top boşluğa düşüyor ve canımız gidiyor. Bölümleri geçebilmek içib ise belli sayıda top hakkına sahibiz.

Breakout Arkanu oldukça kolay kontrollere sahip. Oyunda tek yapmamız gereken raketimizi sağa veya sola yönlendirmek. Tuğlaları kırdıkça karşımıza bize avantaj kazandıran bonusdlar çıkabiliyor, raketimiz genişleyebiliyor ve bölümü daha kolay geçebiliyoruz.

Breakout Arkanu her yaştan oyuncuya hitap eden bir mobil oyun.

YORUMLAR