Brickies 1.0 (Android)

Brickies

1.0
Brickies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brickies, tuğla kırma oyunlarından hoşlananların denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi ve tamamen ücretsiz.

Android işletim sistemi taşıyan cihazlarınız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir tuğla kırma oyunu arıyorsanız, Brickies'e mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Canlı ve renkli arayüz tasarımlarıyla akıllarımızda olumlu bir izlenim bırakmayı başaran bu oyunda tuğlaları kırıp bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyun dünyasına yakın olanlar bilecektir, tuğla kırma oyunları yeni bir konsept değil. Öyle ki, zamanında Atari'lerimizde dahi oynadığımız bir oyun tipiydi. Fakat gelişen teknolojiye rağmen zamana yenilmedi ve günümüze kadar pek çok farklı temayla karşımıza çıktı.

Brickies, tuğla kırma oyunlarına farklı bir bakış açısı kazandırmakla kalmıyor aynı zamanda yepyeni bir oyun deneyimi de yaşatıyor. Birbirinin kopyası bölümler yerine her seferinde farklı bir tasarımlar karşımıza çıkıyor. Toplamda 100 bölüm mevcut ve bu bölümlerin neredeyse hiçbiri bir diğerinin kopyası değil.

Oyunun mantığı özüne sadık kalınarak devam ettiriliyor. Kontrolümüze verilen çubuğu kullanarak topu sektiriyor ve tuğlaları bu şekilde yok etmeye çalışıyoruz. Bu aşamada nişan alma yeteneklerimiz sonuna kadar test ediliyor. Özellikle bölümün sonlarına doğru tuğlalar azaldıkça vurmak çok daha zor oluyor.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun arayışındaysanız ve biraz da nostalji yapmak istiyorsanız Brickies'e göz atmalısınız.

YORUMLAR