BubaKin

BubaKin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BubaKin basit ve eğlenceli bir mobil oyundur

BubaKin eğer basit ve kolay bir şekilde oynayabileceğiniz bir mobil oyun arıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir beceri oyunu.

Uzun geçen bir okul veya iş gününün ardından biraz arkamıza yaslanarak cep telefonumuzda veya tabletimizde rahatlatıcı bir oyun oynamak, stres atmak ve günün yorgunluğunu üzerimizden atmak isteyebiliyoruz. Bu iş için oynayabileceğimiz oyunlar ise özel bir yapıya sahip olmalı; çünkü çok karmaşık ve zor kontrollere sahip olan oyunlar dinlendirici olmaktan çok yorucu olabiliyor. İşte BubaKin tam da bu tür bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan BubaKin'de 8 bit grafiklerden oluşan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımızın hedefine ulaşması için ona yardımcı olurken karşısına çıkan engelleri aşmasını sağlamamız gerekiyor. Bu iş için zıplayabiliyor. Zıplamak için tek yapmamız gereken ekrana dokunmak. Yön değiştirmek için ise akıllı telefon veya  tabletimizi sağa veya sola doğru yatırıyoruz. Oyundaki tüm kontroller bundan ibaret. Fakat oyundaki engeller giderek zorlaşıyor ve oyun daha da heyecanlı hale geliyor. BubaKin basit bir şekilde oynanabilen; fakat göründüğü kadar kolay olmayan bir oyun.

YORUMLAR