Bubbliminate

Bubbliminate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Bubbliminate, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz farklı ve yaratıcı bir strateji oyunudur. İster bilgisayar karşı iki kişi oynayabileceğiniz oyunu isterseniz de 8 oyuncuya kadar diğer insanlara karşı oynayabiliyorsunuz.

Enteresan bir tarza sahip olan oyunda temelde farklı renklerdeki balonları kontrol ediyorsunuz. Her kullanıcının farklı bir renkte balonu oluyor ve bu balonları bölerek ve çoğaltarak diğer oyuncunun balonlarını ele geçirmeye ve bütün balonlarını yok etmeye çalışırosunuz.

Her turda üç şansınız oluyor: İsterseniz balonun yerini değiştirebiliyor, ister bölebiliyor isterseniz de birleştirebiliyorsunuz. Ardından oyun size emin olup olmadığınızı soruyor ve hareketi beğenmezseniz değiştirebiliyorsunuz.

Bu şekilde balonunuzu rakibin balonuna yakınlaştırarak ve sonunda dokundurarak onun balonunun havasını alıyor ve kendinizinkini büyütüyorsunuz. Zorlayıcı bir oyun olsa da her yaştan kullanıcının öğrenebileceği türden bir oyun.

Grafik yönünden çok güçlü olduğunu söylemek mümkün değil fakat zaten çok etkileyici grafiklere sahip olması gereken bir oyun değil. Çünkü görsellerinden çok oyun yapısına ve taktiklerinize kafayı yoruyorsunuz.

Eğer oyunu yapay zekaya karşı oynamaya karar verirseniz, yapay zekasının da gayet gelişmiş olduğunu göreceksiniz. Bununla birlikte renk körleri için numaralandırılmış modu ile birlikte zumlayıp daha rahat görüntüleme seçenekleri de oyunda mevcut.

Eğer siz de bu tarz farklı strateji oyunlarını denemeyi seviyorsanız bu oyunu indirip denemelisiniz.