Bubbly 3.10.2 (Android)

Bubbly

Bubbly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubbly uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan sesli paylaşımlar yapmanızı sağlayacak bir sosyal ağa sahip olabilirsiniz.

Bubbly uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz yeni ve ücretsiz sosyal ağ uygulamaları arasında yer alıyor ve oldukça ilginç yapısıyla sizin de ilginizi çekeceğine eminim. Zira klasik yazılı veya fotoğraflı durum paylaşımları yapmak yerine kendi sesinizle paylaşımlarınızı gerçekleştirebiliyor, arkadaşlarınızın sizi duymasını sağlayabiliyorsunuz.

Paylaştığınız sesli durumlar direkt olarak sizi takip edenler tarafından dinlenebiliyor ve böylece kendinizi kendi sesinizden paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca sesinizi çeşitli filtre ve efektlerden geçirerek değişik bir hale getirmek de mümkün. İsteyen kullanıcılar arkaplan müzikleri de ekleyerek işi daha da ilginç bir hale getirebilirler.

Bubbly üzerinden paylaştığınız durumlarınızı diğer sosyal ağlar üzerinden de paylaşabilir ve böylece o sosyal ağlardaki takipçilerinizin paylaşımınızdan haberdar olmasını da sağlayabilirsiniz. Uygulama pek çok ünlü tarafından da kullanılıyor ve ünlüleri takip etmeyi sevenler onların seslerini dinleme şansına da sahip olacaklardır.

Şimdilik çok fazla Türk kullanıcı olmaması nedeniyle gözünüze boş gelebilir fakat zaman içerisinde kullanımın artması sayesinde bu dezavantajın da ortadan kalkmasını bekliyorum. Eğer farklı ve kendinizi daha iyi ifade etmenize yardımcı olacak bir sosyal ağ arayışınız varsa kesinlikle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.