Buradayım

Buradayım
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Buradayım uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan çocuğunuzun nerede olduğunu kontrol edebiliyorsunuz.

Buradayım uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahibi anne babalar için hazırlanmış bir konum tespit uygulaması olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak sunulan ve Vodafone tarafından hazırlanmış olan uygulama, çocuğunuzun gün içerisindeki hareketlerini takip etmenizi ve böylece aklınız onda kalmadan günlük hayatınıza devam etmenizi sağlıyor. Oldukça kolay kullanımlı olması ve mobil cihazları yormaması ise aklımıza gelen en büyük artıları arasında.

Uygulamayı hem kendi telefonunuza hem de çocuğunuzun telefonuna yükledikten sonra tek yapmanız gereken uygulamayı açmak ve o an nerede olduğunu harita üzerinde görmek. Aynı zamanda çocuğunuz için bir güvenli alan belirlemenize izin veren uygulama, bu alan içerisine girdiğinde veya alandan çıktığında size bir bildirim gönderiyor. Dolayısıyla sizden habersiz bir iş yapmaya çalıştığı zaman gerekli uyarılara sahip olabiliyorsunuz.

Gün içerisinde nereden nereye gittiğine dair bir ayak izi haritası da barındıran Buradayım, böylelikle geçmişe dönük incelemeler yapmanıza da izin veriyor. Her şey yolunda adlı bir butona sahip olan uygulama, çocuğunuz tarafından kullanılabiliyor ve böylece bir sorunla karşılaşmadan varacağı yere vardığından emin olabiliyorsunuz. Varolan araba butonu sayesinde bulunduğu yerden onu alabilmeniz için anlık konum gönderimi de yapılabiliyor.

Eğer çocuğunuzun şarjı bitiyorsa bunu size yine bildiren ve konum takibi sistemini sonlandıran uygulama, devamlı olarak konum takibi yaptığı için zaman zaman bu özelliğin kullanımına gerek duyulabiliyor. Yine de çok fazla hareketlilik olmaması durumunda pil tüketiminin abartı boyutlara gelmediğini belirtelim.

Ebeveyn kontrol uygulamaları arasından yerli bir tercih arıyorsanız denemeden geçmemeniz gerektiğine inanıyorum.

Not: Uygulamada operatör ve tarifeler üzerine kısıtlamalar bulunmaktadır. Kullanmaya başlamak için Vodafone İletişim Merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz.

YORUMLAR