Bus Simulator Free

Bus Simulator Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bus Simulator Free gerçekçi bir otobüs simülasyonu oyunudur

Bus Simulator Free gerçekçi bir otobüs kullanma deneyimi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil otobüs simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs simülasyon oyunu olan Bus Simulator Free'de geniş bir haritaya sahip olan bir şehre konuk oluyoruz. Geçimini ötobüs şoförlüğü yaparak kazanan birinin yerine geçtiğimiz oyunda şehri dolaşarak müşterileri taşımak ve istedikleri yere götürmekle görevliyiz. Açık dünya yapısına sahip olan oyunda temel olarak yol üzerinden yolcuları otobüsümüze alıyoruz ve belirlenen süre içerisinde onları gitmek istedikleri yerlere götürmeye çalışıyoruz. Fakat şehir içerisinde yol almak için trafiğe dikkat etmemiz ve yolumuzu hızlı bir şekilde bulmamız gerekiyor. Yoksa müşterilerimizi belirlenen zaman içerisinde indiremiyoruz ve para kazanamıyoruz.

Bus Simulator Free gerçekçi bir kontrol sistemine sahip. Oyunda otobüsü kontrol etmek için bir yandan gaz ve freni kullanıyoruz bir yandan direksiyonu çeviriyoruz. Bu sisteme alışmak biraz zaman alabilse de pratik yaptıktan sonra oyun keyifli hale geliyor.

Bus Simulator Free ortalama seviyede grafiklere sahip. Ücretsiz olarak oynanabilen oyunun reklam içermemesi ise bir artı puan. Bus Simulator Free'de farklı otobüs çeşitleri bizi bekliyor.