Bus Simulator Pro

Bus Simulator Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bus Simulator Pro mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir otobüs simülasyonudur

Bus Simulator Pro eğer mobil cihazlarınızda otobüs kullanma keyfi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir otobüs oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs simülasyonu olan Bus Simulator Pro'da oyunculara bir otobüs şoförünün yerine geçme ve çeşitli otobüs türleriyle şehir içinde gezinti yapma imkanı veriliyor. Oyuna otobüsümüzü seçerek başlıyoruz ve sokaklara çıkarak otobüs kullanma maceramızı başlatıyor. Oyunda dilerseniz serbest bir şekilde gezinebilir, dilerseniz görevleri tamamlamayı tercih ederek para kazanabilirsiniz.

Bus Simulator Pro'da yaşayan bir şehir içerisinde otobüsümüzle yolculuk ediyoruz. Bu nedenle trafik içerisinde yol almamız gerekiyor. Görevler sırasında kaza yapmamamız önemli. Ayrıca dar sokaklarda yol alırken ve dönüş yaparken dikkatli bir şekilde ilerlememiz gerekiyor.

Bus Simulator Pro'nun ortalama kalitede grafiklere sahip olduğu söylenebilir. Oyun bir simülasyon oyunu olsa da fizik motoru maalesef yeterince gerçekçi değil. Fakat daha basit bir otobüs oyunu oynamak isterseniz ve gerçekçilik sizin için önemli değilse Bus Simulator Pro ilginizi çekebilir.

YORUMLAR