Byte Blast 1.0.1 (Android)

Byte Blast

Byte Blast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Byte Blast, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz orijinal ve farklı bir bulmaca oyunudur. Eski atari oyunlarını andıran tarzı ile dikkat çeken oyun muhtemelen retro severlerin beğenisini kazanacaktır diye düşünüyorum.

Daha henüz yeni bir oyun olduğu için çok fazla kişi tarafından keşfedilmemiş olan oyun bence son zamanlarda yapılmış en zorlayıcı ve düşündürücü oyunlardan bir tanesi. Size gerçekten beyin jimnastiği yaptıran bir oyun arıyorsanız Byte Blast tam aradığınız oyun olabilir.

Oyunun konusuna göre internet bir kötü virüs tarafından etkilenmiş ve bu sorunu çözmek için siz görevlendirilmişsiniz. Bu virüsleri ortadan kaldırmak içinse gerekli yerlere stratejik olarak bombalar yerleştirmeniz gerekiyor.

Oyunun nasıl oynandığını zaten en baştaki tutorial sayesinde öğrenebiliyorsunuz. Böylece bir sorun yaşamadan oynamaya başlayabiliyorsunuz. Oyunda bombaları öyle yerlere yerleştirmelisiniz ki virüslerin hepsi aynı anda patlayabilsin. Yine yerleştirdiğiniz bombaları döndürerek etki alanlarını da değiştirebiliyorsunuz.

Oyunda şimdilik 80'den fazla bölüm olduğunu söylemeliyim. Bununla birlikte atmosfere uygun müzikleri sizi daha da çok oyunun içine çekiyor. Yine bu tarz oyunlarda olduğu gibi bir bölüm oluşturucu da eksik bırakılmamış. Böylece kendi bölümlerinizi yaratabiliyorsunuz.

Farklı ve orijinal bir bulmaca oyunu olan Byte Blast'ı, bu tarzı seven herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR