Cafe Racer 1.032 (Android)

Cafe Racer

Cafe Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    43

  • Üretici

    PiguinSoft

Motosiklet sürme konusunda ne kadar yeteneklisiniz?

Grafikleri ile mobil platform yarışlarına farklı bir soluk getiren Cafe Racer oldukça etkileyici bir yarış oyunudur.

Android ve İOS platformunda oldukça başarılı bir süreç geçiren yapım, alışılmışın dışındaki grafikleri ile oyuncuları aksiyon ve adrenalin dolu bir dünyaya götürüyor. Oyun içerisinde şehrin sokaklarında akıcı trafiğe karşı mücadele edecek ve yeteneklerimizi göstereceğiz.

Basit kontrollere sahip olan oyuna kolayca adapte olabilecek ve oyun içerisinde keyifli anlar yaşayabileceğiz. Oyun içerisinde birbirinden farklı çok sayı da motosiklet seçeneği yer alıyor. Buna ek olarak özelleştirme seçeneklerini de oyunculara sunan yapım, motosikletleri kişiselleştirmemize de imkan tanıyor.

Oyun içerisinde ne kadar hızlı olur ve ne kadar tehlikeli hareketler yaparsanız o kadar yüksek puan kazanırsınız. Özellikle 100 km’den fazla ilerlerken araçlara ne kadar yakın geçerseniz o kadar puanınız yüksek olur. Birbirinden farklı kamera açıları ile en iyi deneyimi yaşatacak olan yapım, mobil platform oyuncularına tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğer farklı tarzda bir motosiklet oyunu oynamak istiyorsanız, Cafe Racer’ı denemenizi öneririz.

YORUMLAR