Calculords 1.1.1 (Android)

Calculords

Calculords
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz kart oyunudur.

Calculords, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz, matematiğe dayalı bir kart biriktirme oyunudur. Calculords'un eğlenceli olmasının en büyük sebebi, bildiğimiz klasik kart toplama ve biriktirme oyunlarını (CCG) temel matemabik bilgileriyle birleştirmiş olmasıdır.

Calculords'u oynamak için çok yüksek seviye matematik bilgisine de gerek yok. İlkokulda öğrendiğiniz bilgiler sizin için yeterli olacaktır. Oyunda yapmanız gereken savaşa katılmak için kartlarınızı size verilen numaraya ulaşacak şekilde, matematiksel işlemleri kullanarak sıralamaktır.

Yani örneğin elinizde 5, 3, 8 ve 2 var ve bu rakamlardan 8 elde etmelisiniz. Ancak bunu başardıktan sonra tankınızı uzaya savaşmaya yollayabiliyorsunuz. Oyunda 200'den fazla benzersiz kart bulunuyor.

Matematiksel oyun tarzının yanında aynı zamanda stratejik ve taktiksel de olmanız gereken oyunda kazandığınız deneyim puanlarıyla kalelerinizi yükseltmeli ve kaynaklarınızı da güçlendirmelisiniz. Her komutana karşı kazanabileceğiniz oyunda tam 19 adet madalya da bulunmakta.

Retro tarz grafikleri, eğlenceli hikayesi ve stratejik oyun yapısı ile gerçekten eğlenceli olan Calculords'u, bu tarz oyunları seven herkese tavsiye ederim.

YORUMLAR