CalQ 1.2 (Android)
CalQ
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    182

  • ÜRETİCİ

    Albert Sanchez

CalQ son zamanlarda karşımıza çıkan en keyifli zihin geliştirme oyunlarından bir tanesi ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

CalQ Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilecğeiniz keyifli ve zihin çalıştıran bir oyundur. Genellikle ebeveynler çocuklarının çok fazla oyun oynamasını istemez fakat CalQ ile tanıştıktan sonra bu düşüncenin ne kadar yersiz olduğuna emin oldum. Bütün oyunları aynı kefeye koymamak gerektiğini gösteren CalQ'ın temelinde matematik işlemleri yatıyor.

Oyunda temiz ve anlaşılır bir arayüz kullanılmış. Yapmamız gereken şey ise yukarıda bize hedef olarak gösterilen sayıya ekranda yer alan tablodaki sayıları kullanarak ulaşmak. Elbette bunu yapmak için sınırlı süreye sahibiz. Her şey çok kolaymış gibi bir de 90 saniye faktörü eklemişler. Fakat açık konuşmak gerekirse bu süre faktörü oyundan alınan keyfi de heyecan hissini de katlamış.

Tabloda yer alan sayıları ne kadar fazla kullanırsak o kadar fazla puan topluyoruz. Oyundan elde ettiğimiz puanları Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takipçilerimizle paylaşabiliyoruz.

YORUMLAR