Çanakkale Hava Saldırısı 0.1.2g (Android)

Çanakkale Hava Saldırısı

Çanakkale Hava Saldırısı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çanakkale Hava Saldırısı, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Çanakkale Hava Saldırısı, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Oyunda havadan gelen düşman uçaklarını düşürmemiz gerekiyor.

Türk'ün ebedi gücünün ispatlandığı Çanakkale Savaşı'nda geçen oyun, düşman uçaklarını düşürmeyi esas alıyor. Oyun sırasında görüş alanımıza giren düşman uçaklarını düşürmemiz gerekiyor. Kolay bir kontrolü bulunan oyunda birbirinden farklı top silahlarını kontrol ediyoruz. Oldukça kolay bir arayüze sahip oyunda karışıklıktan uzak bir oyun keyfi de yaşayabiliyoruz. Farklı tipte uçaklar, farklı silahlar ve kolay oynanışı ile mutlaka oynanaması gereken bir tarih oyunu olduğu söylenebilir. Aynı zamanda tamamen ücretsiz olan oyun, zevk alacağınız bir oyun olmuş diyebiliriz. Tarihimizi yansıtması nedeniyle tarih severlerin denemesi gereken bir oyun.

Oyunun Özellikleri;

  • Farklı uçaklar
  • 2 farklı tipte top silahı
  • Tamamen ücretsiz
  • Basit kontroller

Çanakkale Hava Saldırısı oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.