Canderland 1.6.0.0 (Android)

Canderland

Canderland
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Canderland, şekerlerle dolu rengarenk bir dünyada yolculuğa çıktığınız bir Android oyunu.

Canderland, Android telefon ve tablette oyun oynamaya meraklı çocuğunuz varsa gönül rahatlığıyla beğenisine sunabileceğiniz bir oyun. Satın alım içermeyen ve rahatsız edici reklamlar sunmayan oyunda adından da tahmin edeceğiniz üzere her çeşit şekerin bulunduğu fantastik bir dünyada yolculuğa çıkıyorsunuz.

Candy Crush Saga gibi çok daha popüler bir şeker oyunu varken bu oyunu neden yükleyeyim ki ?” sorusunu sorabilirsiniz. Bu oyun da temelde şekerleri eşleştirmeye dayalı olsa da çok daha renkli bir içerik sunuyor. İçerisine çocukların ilgisini çekebilecek birbirinden şirin hayvanlar yerleştirilmiş. Şekerleri eşleştirirken verdikleri tepkiler çocukları siz işinizi görünceye kadar mobil cihaz başında tutacak kadar kaliteli.

Oyunda bir harita üzerinden ilerliyorsunuz ve her bölümde bir göreviniz var. Görevler ilk başlarda belli sayıda şekeri toplamaya yönelik ve bölüme başlamadan nasıl ilerlemeniz gerektiği söyleniyor. Tabii ki ilerleyen bölümlerde oyun daha zor bir hal almaya başlıyor. Ancak yine de çocukların zorlanacakları düzeyde değil.

Rengarenk görsel ve animasyonlarla süslenmiş şeker oyununda dilerseniz internete bağlanarak Facebook arkadaşlarınızla da oynayabiliyorsunuz.

YORUMLAR