Car Club: Tuning Storm

Car Club: Tuning Storm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heyecanlı ve macera dolu yapısıyla dikkat çeken Car Club: Tuning Storm'da birbirinden etkileyici modifiye parçaları sizleri bekliyor.

Car Club: Tuning Storm, adından da anlaşılacağı gibi kullanıcılara adeta upgrade ve modifiye fırtınası sunan bir yarış oyunudur. Geniş bir yelpazede sunulan parça çeşitliliği, özellikle Need For Speed ve Gran Turismo gibi yarış oyunları oynamaktan keyif alanları cezbediyor.

Detaylı grafiklere sahip olan oyunda kontroller de akıcı bir şekilde işliyor. Car Club: Tuning Storm'da çok sayıda farklı tampon, kapı, spoiler ve kaput parçaları bulabilirsiniz. Tüm bunları aracınıza eklemekte serbestsiniz. Bu özelliğiyle Car Club: Tuning Storm, markette bulabileceğiniz en iyi drag oyunlarından bir tanesi.

Diğer drag oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da vites değişimleri büyük önem arz ediyor. Motorun devrini ve o an içinde bulunduğunuz durumu göz önüne alarak vereceğiniz vites değişim kararları, yarışın kaderini belirleyecek. Ekrana düzenli ve net bir şekilde yerleştirilmiş göstergeleri kullanarak vites değişim zamanlarına karar verebilirsiniz.

Eğer siz de arabalara meraklıysanız ve aracınızı dilediğiniz gibi kişiselleştirmenize fırsat veren bir oyun arıyorsanız, Car Club: Tuning Storm 'u ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

YORUMLAR