Car Parking 3D 1.3 (Android)

Car Parking 3D

1.3
Car Parking 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Parking 3D Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir araba park etme simülasyonudur.

Car Parking 3D araba simülasyonu oyunlarından keyif alan kullanıcıları hedef alan bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda bize verilen park etme görevlerini tamamlamaya çalışıyoruz.

Android tablet ve tlefonlara yükleyebileceğiniz Car Parking 3D’de ortalama grafiklere yer verilmiş. Açıkçası simülasyon oyunun denince daha iyi grafikler bekleniyor. Yine de oyunun grafikleri çok kötü değil. Kontrol mekanizması sorunsuz işlemekte. Ekranın sol tarafında yer alan direskyionu kullanarak yönlendirme işlemlerini gerçekleştirebiliriz. Sağda yer alan pedal takımı ve vitesle ise aracımızı hareket ettirebiliyoruz.

Oyunda ufak boyutlarıyla park etmeyi adeta bir keyif haline getiren Smart’ı kullanıyoruz. Her ne kadar ufak olsa da zorlu parkurlarda güçlük çekebiliyoruz. Diğer oyunlarda olduğu gibi Car Parking 3D’de de bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. İlk bölümler ile ısınıyoruz. Sonrasında ise bizi zorlu görevler bekliyor. Eğer araba ve park etme simülasyonları dikkatinizi çekiyorsa Car parking 3D’yi mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR