Car Parking Game 3D 1.01.007.76 (Android)

Car Parking Game 3D

Car Parking Game 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Parking Game 3D, Android telefon ve tabletleri üzerinde araba park etme oyunu oynamak isteyenlerin tercih edebileceği ücretsiz bir oyun.

Car Parking Game 3D, uygulama marketi üzerinde çok sayıda bulunan araba park etme simülasyonlarından bir tanesi. Fakat sunmuş olduğu grafik kalitesi, fizik motoru ve oynanışı ile pek çok rakibinin bir adım önünde olduğunu söyleyebilirim.

Farklı arabalar kullanarak oynayacağınız oyunda bir arabayı en iyi nası park edebileceğinizi öğreniyorsunuz. Eğer acemi bir şöförseniz bu oyunun yeteneklerinize de katkısı olabilir.

4 farklı oyun modu bulunan Car Parking Game 3D, Android cihaz sahiplerine tamemen ücretsiz olarak sunuluyor. Araba yarışı oyunu olmamasına rağmen araba mdifiyesi de olan oyunda arabanızı 24 farklı renge boyayabileceğiniz gibi, bazı parçalarını güçlendirerek daha hızlı giden bir araç sahibi olabiliyorsunuz.

Lüks ve istediğiniz gibi modifiye ettiğiniz araç ile birlikte park etme görevlerini tamamlamaya çalışacağınız oyun boş vakit öldürme ya da eğlenceli vakit geçirmek için birebir.

Oyunda araba park ederken en çok dikkat etmeniz gereken şey, objelere çarpmamak ve arabaya hasar vermemek. Eğer arabayı çarparsanız görevi baştan yapmak zorunda kalıyorsunuz. Arabanın kontrollerini ise ekran üzerindeki direksiyon, vites, gaz ve fren pedalı sayesinde rahatça sağlayabiliyorsunuz.

Park etme oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Car Parking Game 3D'yi Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR