Car Parking Unlimited

Car Parking Unlimited
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Parking Unlimited, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir park etme oyunu.

Car Parking Unlimited Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir simülasyon oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda birbirinden güçlü arabaları kullanma şansı elde ediyoruz. Arazi araçlarından spor arabalara uzanan bir araç yelpazesine sahip olması, oyunun en dikkat çeken yanlarından bir tanesi.

Oyunda toplam 17 bölüm bulunuyor. Bu bölümlerin hepsi değişken park görevleriyle donatılmış. Her bölümde farklı bir yere park etmeye çalışıyoruz. Dolayısıyla oyunun ana gidişatı hiçbir zaman tekdüze olmuyor.

Car Parking Unlimited'da yer verilen araçların her biri kendi seslerine sahip. Gaza bastığımızda motordan yükselen tınılar orijinallerini aratmıyor. Kontrollere değinmeden de geçmeyelim. Araçlarımızı ekranda konuşlandırılmış butonları ve direksiyonu kullanarak kontrol ediyoruz. Yönlendirme işlemleri hızlı ve problemsiz bir şekilde yapılabiliyor. Verilen emirlere net bir şekilde yanıt veren bu kontroller park görevlerini daha kolay kılıyor.

Grafik modellemeleri bu kategoride yer alan oyunlarının ortalamasının üzerinde syerediyor. Açıkçası ücretli olarak sunulup da çok daha kötülerine sahip olanları da gördük. Bu yüzden Car Parking Unlimited, kaliteli bir park etme oyunu arayanların denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR