Cargo Transport Simulator 1.0 (Android)

Cargo Transport Simulator

1.0
Cargo Transport Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cargo Transport Simulator mobil cihazlarınıda oynayabileceğiniz bir tır oyunudur

Cargo Transport Simulator eğer gerçekçi bir tır oyunu oynamak isterseniz aradığınız eğlenceyi size sunabilecek bir tır simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Cargo Transport Simulator'da kendi nakliye şirketimizin başına geçiyoruz ve tır filomuzla yük taşımaya ve para kazanmaya çalışıyoruz. Oyun boyunca farklı yük türlerini taşımamız gerekmekte. Kimi zaman kesilmiş ağaçları taşıyor, kimi zaman a akaryakıt gibi yanıcı ve patlayıcı maddeleri taşıyoruz. Aracımızı kullanırken de taşıdğımız yüke zarar vermememiz ya da kaza yapmamamız gerekiyor.

Cargo Transport Simulator'da oyunun gerçekçi olabilmesi için birçok farklı detaya dikkat edilmiş. Oyunda tırınızla yük taşırken şehirlerin içinde yol alabiliyor, kimi zaman da şehirler arası yollarda yolculuk edebiliyorsunuz. Bütün bu süreçte benzin seviyenizi takip etmeniz gerekiyor. Eğer benzininiz biterse yolda kalıyorsunuz. Cargo Transport Simulator'da tırlarımızı dilersek dış kamera açısıyla yönetebiliyor, dilersek iç kokpit kamerasından yönetebiliyoruz.

Cargo Transport Simulator kargo görevlerini tamamladıkça para kazanmanıza ve bu parayla yeni tırların kilidini açmanıza izin veriyor. Oyunun ortalama bir grafik kalitesi sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR