Cartoon999 1.82 (Android)

Cartoon999

Cartoon999
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cartoon999, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Cartoon999, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Çizgi film karakterlerine sahip olan oyunda dünyayı ele geçirmeye çalışıyorsunuz.

Öfke dolu karikatürleri kontrol ederek dünyayı ele geçirmeye çalıştığınız oyunda zorlu görevler sizleri bekliyor. Simülasyon oyunu olan Cartoon999, sahip olduğu grafiklerle oldukça ilgi çekici bir şekilde karşımıza çıkıyor. Sevimli karakterlerden oluşan oyunda kendi karakterlerinizi özelleştirebilirsiniz. Dünya çapında bir oyuncu ağına sahip olan oyunda çeşitli başarı seviyeleri ve görevler de sizleri bekliyor. İndirdiğinize pişman olmayacağınız bir oyun olan Cartoon999, sizleri bekliyor. Oyunda aldığınız kararlar geleceğinizi etkiliyor ve böylece işler sizin istediğiniz şekilde yürüyor. Bu nedenle aldığınız kararlar ve attığınız adımlar son derece kritik. Dikkatli olmalı ve bir an önce sona ulaşmalısınız.

Cartoon999 oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR